13.5 C
Bistrița
luni, iunie 15, 2026

Gloria Bistrița revine acasă pentru un nou duel în Liga Florilor

De citit

Echipa de handbal feminin CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud revine miercuri, 12 noiembrie, în fața propriilor suporteri, pentru un nou meci din Liga Florilor MOL. Partida se va disputa în TeraPlast Arena, începând cu ora 17:30, adversara formației bistrițene fiind SCM Râmnicu Vâlcea, una dintre echipele cu tradiție din campionatul intern.

Confruntarea se anunță una intensă, între două formații aflate în lupta pentru primele poziții ale clasamentului. Gloria vine cu un moral bun după evoluțiile din competițiile interne și europene, iar publicul bistrițean este așteptat din nou în număr mare să susțină echipa.

Partida va fi transmisă în direct pe postul de televiziune Pro Arena, iar biletele pot fi achiziționate online de pe platforma biletesmart.ro.

-Reclamă-spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

-Reclamă-spot_img

Cele mai recente