13.5 C
Bistrița
luni, iunie 15, 2026

Seară de vară cu muzică și voie bună în centrul Bistriței

De citit

Bistrițenii sunt invitați sâmbătă, 30 august 2025, să petreacă o seară relaxantă în centrul orașului, la evenimentul „Hai în Centru”, organizat în Parcul cu castani de lângă Biserica Evanghelică.

Între orele 18:00 și 23:00, atmosfera va fi animată de muzica unui DJ și de momentele de dans oferite de Centrul Dans Exklusiv, într-un cadru prietenos, cu lumini calde și zone de socializare.

Participanții vor putea savura preparate și băuturi din oferta food & drink pregătită de organizatori, evenimentul fiind gândit ca o experiență urbană de vară, care să aducă oamenii împreună în inima orașului.

Manifestarea este organizată de Primăria Bistrița, în parteneriat cu Centrul Cultural Municipal „George Coșbuc” și Bistrița – orașul care se transformă, având alături mai mulți parteneri locali.

 

„Hai în Centru” promite să fie o seară de muzică bună, dans și socializare, în care bistrițenii se pot bucura de farmecul serilor de vară chiar în mijlocul orașului!

 

-Reclamă-spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

-Reclamă-spot_img

Cele mai recente